Vanilka, puding, krém, marmeláda, křupavé rohlíčky a spousty dalších pochutin si mnoho lidí dopřává dnes a denně a už jen při čtení těchto pochutin se nám na ně sbíhají sliny! Ale ne jenom to! Dortíky a kafíčko nebo rohlíky a čerstvý chléb je také nedílnou součástí sortimentu pekárny či cukrárny. Uznejte sami, jakou jste měli radost, když vás vaši rodiče vzali do cukrárny a vy jste spokojeně mohli pojídat sladký dezert. Cukrárna je také místo, kde se velmi často scházejí mladé páry a zamilovaně debatují nad dortíkem. A o pekárně, o té ani nemluvím, bez té bychom se neobešli, tu přece navštěvujeme každé ráno všichni. 

My si stojíme za tím, že zařízení cukrářské výrobny je velká a důležitá věc! Dobré zařízení pekárny a vaše píle a snaha vykouzlí vašim zákazníkům úsměv na tváři. Tím si můžete být jistí.

Pozor! pozor! Noví zákazníci na obzoru!

Pokud je váš obchod plný zákazníků a vy míváte každý den vyprodáno už kolem deváté, tak je potřeba něco změnit, že ano? Lidé mají na pečivo chuť neustálé občas si někdo zapomene svačinu nebo někdo není zrovna ranní ptáče a už vaše skvělé pečivo nestihne. Na tohle je potřeba se připravit. Pokud jste v takové situaci doporučujeme zvážení nákupu větších zařízení pro pekárny ve kterých budete stíhat péct mnohem efektivněji, rychleji a věřte nebo ne, vaši zákazníci, kteří navštěvovali vykoupenou pekárnu vám určitě poděkují!

Ti z vás, kteří mají opačný problém, tak zkuste mezi návštěvníky Vašeho podniku rozdat osobní formulář spokojenosti nebo se jich při odpoledním zákusku při platbě jen zeptat, zda byli spokojeni. Takový jeden malý a upřímný dotaz vám může být inspirací, může přinést nový pohled na vaši vlastní prodejnu.

 

Dopřejte vašim zákazníkům skvělý požitek z vašich dobrot, které nabízíte. Váš zákazník, váš pán. Jejich radost, vaše radost. Začíná to drobnými krůčky od hezkého úsměvu a pokračuje to přes ty větší, jako je výběr správných zařízení pro pekárny nebo cukrárny. Nebojte se své zákazníky překvapit a dopřát jim nové chutě.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Výbava zmrzlinárny, cukrárny

niedz. sty 19 , 2020
Nejhlavnější na všech cukrárnách a zmrzlinárnách je jejich výbava. Pokud se podíváme hlavně do zmrzlinárny, najdeme tam jistě výrobníky zmrzliny. Všechny zmrzliny je nutné někde […]