Společnost vyrábí všemožné vybavení pro profesionální kuchyni. Počátek jejich působení na trhu je v roce 1992. Za tu dobu společnost Dora Metal urazila opravdu velice dlouhou a strastiplnou cestu. Jejich produkty se neustále zlepšovali a ani dnes to nevypadá, jako by zaspali dobu. Právě naopak. Jejich technologie výroby jsou čím dál tím vyspělejší a na jejich produktech je to výrazně vidět. Díky tomuto technologickému vývoji se společnost dokázala a dokáže udržet na gastronomické špičce.

Produkty pro všechny možné kuchyně.

Mezi jejich výrobky patří hlavně produkty pro vybavení profesionálních kuchyní. Jedná se tedy hlavně o restaurace a hotelové kuchyně, nemocniční kuchyně a kuchyně ve firmách, kuchyně vojenských jídelen a kasin, Cukrárny, pekárny, bary, kluby a hospody. Každý z těchto provozů potřebuje vybavení a nádobí šité přímo na míru. Díky produktům od společnosti Dora Metal můžou všechny tyto provozy prosperovat a krmit svoje hladové strávníky.

Mezi jejich Hlavní produktové kategorie patří třeba chladící a topná zařízení, vestavná zařízení, digestoře anebo celé kuchyňské linky. Produkty mají specifický design a hodně přívětivý vzhled. Barevně ladí všechny dohromady a díky tomu vaše kuchyně nebude vypadat jako změť mnoha různých spotřebičů dohromady. Bude spíše hezky uspořádaná a na sebe navazující. Společnost Dora Metal má i vlastní návrhářské studio. Můžete jednoduše přijít a konzultovat vybraná zařízení s profesionály v oboru. Oni vám klidně a rychle vytvoří návrh vaší kuchyně podle vašich představ a nabídnou vám příznivou cenu za její realizaci. Vy už se jen rozhodnete, jestli ano nebo ne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Cukrárny a jejich výrobky

wt. gru 10 , 2019
Cukrárny jsou velice oblíbeným místem pro posezení s přáteli anebo prostě pro odpočinek u něčeho sladkého. Veškeré výrobky z cukráren bývají většinou sladké. Proto také název cukrárny. […]