Společnost vyrábí všemožné vybavení pro profesionální kuchyni. Počátek jejich působení na trhu je v roce 1992. Za tu dobu společnost Dora Metal urazila opravdu velice dlouhou a strastiplnou cestu. Jejich produkty se neustále zlepšovali a ani dnes to nevypadá, jako by zaspali dobu. Právě naopak. Jejich technologie výroby jsou čím dál tím vyspělejší a na jejich produktech je to výrazně vidět. Díky tomuto technologickému vývoji se společnost dokázala a dokáže udržet na gastronomické špičce.

Produkty pro všechny možné kuchyně.

Mezi jejich výrobky patří hlavně produkty pro vybavení profesionálních kuchyní. Jedná se tedy hlavně o restaurace a hotelové kuchyně, nemocniční kuchyně a kuchyně ve firmách, kuchyně vojenských jídelen a kasin, Cukrárny, pekárny, bary, kluby a hospody. Každý z těchto provozů potřebuje vybavení a nádobí šité přímo na míru. Díky produktům od společnosti Dora Metal můžou všechny tyto provozy prosperovat a krmit svoje hladové strávníky.

Mezi jejich Hlavní produktové kategorie patří třeba chladící a topná zařízení, vestavná zařízení, digestoře anebo celé kuchyňské linky. Produkty mají specifický design a hodně přívětivý vzhled. Barevně ladí všechny dohromady a díky tomu vaše kuchyně nebude vypadat jako změť mnoha různých spotřebičů dohromady. Bude spíše hezky uspořádaná a na sebe navazující. Společnost Dora Metal má i vlastní návrhářské studio. Můžete jednoduše přijít a konzultovat vybraná zařízení s profesionály v oboru. Oni vám klidně a rychle vytvoří návrh vaší kuchyně podle vašich představ a nabídnou vám příznivou cenu za její realizaci. Vy už se jen rozhodnete, jestli ano nebo ne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Cukrárny a jejich výrobky

wt Gru 10 , 2019
Cukrárny jsou velice oblíbeným místem pro posezení s přáteli anebo prostě pro odpočinek u něčeho sladkého. Veškeré výrobky z cukráren bývají většinou sladké. Proto také název cukrárny. […]