Také vždycky obdivujete ty, kteří vám ukrojí naprosto přesný krajíc chleba a toužíte po tom to umět taky tak? Pokaždé sledujete každý jejich pohyb a následně se snažíte jej kopírovat do detailu, ale nedaří se to a nedaří? Máme pro vás řešení. Elektrický nůž. Naprosto dokonalá věc, která zajistí, že vaše krajíce chleba budou rovné jako nikdy.

Jak to funguje?

Elektrický nůž je opravdu jednoduchá záležitost. Stačí připojit do zásuvky zamáčknout tlačítko startu na rukojeti, kde se také uvnitř nachází malý motor, který čepel pohání. Elektrický nůž může pořídit, ve větších či menších provedeních. S odnímatelnou čepelí nebo také s čepelí pevně zasazenou. Pokud máme odnímatelnou čepel, máme více prostoru a nůž se nám pak bude lépe čistit, ale volba je vaše. Každému může vyhovovat něco jiného. Ohled také musíme brát i na délku šňůry, která je také důležitá, někom moc dlouhá může zavazet, pro někoho je delší zase lepší. Je potřeba si představit, jak nůž budeme nejčastěji používat a kde máme nejbližší zásuvku a podle toho se rozhodnout. V použití se meze nekladou.

Kde nůž seznat?

Doporučujeme se podívat na nejprve na nějaký gastro bazar, tam se takové hračky velmi často vyskytují. Můžeme je najít od 300-900 Kč. Za tu cenu je to hračka, která nám opravdu usnadní hodně práce, například když spěcháte a potřebujete nakrájet zmrzlé maso, vyplatí se mít elektrický nůž určitě po ruce.

 

Vybírejte pečlivě, a nechte se unášet svými naprosto dokonale nakrájenými plátky chleba. Ano vaši muži ocení, když to mají jak se říká „dřevorubecký krajíc“ mají pocit, že pak toho snědli méně, ale uvidíte časem až si zvyknou na vaše tenké symetrické plátky, budou Vám závidět.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dora Metal

czw. gru 5 , 2019
Společnost vyrábí všemožné vybavení pro profesionální kuchyni. Počátek jejich působení na trhu je v roce 1992. Za tu dobu společnost Dora Metal urazila opravdu velice dlouhou […]